OceanTEAM z Klubem Żeglarzy Samotników

14.05.2013

Miło nam zakomunikować, iż na ostatnim walnym zebraniu Klubu Żeglarzy Samotników w Szczecinie—Radek Kowalczyk został jednogłośnie wybrany na Czlonka Zarządu Klubu. Klub wyraził także intencje nawiązania stałej współpracy z OceanTEAM.pl przy realizacji nowcyh przedsięwzięć organizowanych lub wspieranych przez Klub Żeglarzy Samotników.

Zarząd Klubu wyraził uznanie dla dotychczasowych osiągnięc OceanTEAM, m.in. starty w światowych regatach samotników, realizacja największego wyzwania samotników na Bałtyku—Wielkiej Żeglarskiej Bitwy o Gotland, wsparcie innych samotniczych projektów (Zew Oceanu, itp) oraz promocję żeglarstwa samotniczego (m.in. na targach żeglarskich). Szczególnie doceniono fakt ścisłej identyfikacji wszelkich projektów zespołu z Klubem oraz lojalne i rzetelne promowanie jego marki, logo i tradycji.

Planuje się nawiązanie stałej współpracy w wielu aspektach działań legendarnego Klubu, które z pewnością skutkować będzie pozytywnym rozwojem i promocją tej szczególnej formy żeglarstwa jaką jest żegluga solo.

RAZEM BUDUJEMY POZYTYWNE OBLICZE POLSKIEGO ŻEGLARSTWA!

 

Kontakt

Szef Projektu, Skipper
Radosław Kowalczyk
tel. +48 668 454 650
e-mail: radek@oceanTEAM.pl

Marketing i Promocja, Skipper
Krystian Szypka
tel. +48 501 664 314
e-mail: krystian@oceanTEAM.pl